Witryna Autoryzowanego Serwisu MAN

Kilka dni temu, z początkiem roku 2019 ruszyła nasza nowa witryna Autoryzowanego Serwisu MAN. Do tej chwili byliśmy obecni "internetowo" tylko na witrynie firmowej naszej firmy: https://www.transbud.com.pl .

Kolejna porcja oryginalnych części MAN i użytecznych akcesoriów

Obecna, dedykowana strona daje nam nowe możliwości skutecznej komunikacji z naszymi Klientami. Oprócz dostępu do aktualnych promocji MAN, teraz każdy dział serwisowy naszej firmy dostępny jest dla Klientów poprzez dedykowane formularze które zależnie od wybranego tematu docierają wprost do konkretnego działu (serwisu). Z pełnym przekonaniem proponujemy również wykorzystywanie formularzy do umawiania wizyt w naszych poszczególnych serwisach. Teraz np. wizyta w serwisie naczep, w OSKP czy w serwisie opon,  może być zainicjowana bezpośrednio ze strony WWW.

Warto również nadmienić, że nasza witryna została zbudowana według aktualnej i obowiązującej Autoryzowanych Partnerów - specyfikacji firmy MAN. Oczywiście,  jest już dostosowana do poprawnego wyświetlania na wszelkich urządzeniach mobilnych - notebookach, tabletach i smartfonach.

Mamy nadzieję, że ta witryna ułatwi Państwu sprawny kontakt z nami i wdzięczni będziemy za Państwa wszelkie konstruktywne opinie i pomysły na jej rozbudowę  tak aby była dla Państwa skutecznym wsparciem w Waszej codziennej działalności.

Zapraszamy do TRANSBUD Nowa Huta - dodajcie adres tej witryny do swoich  ULUBIONYCH!

A korzystając z okazji -  Wszystkim naszym Klientom i Partnerom składamy najlepsze życzenia Wszelkiej Pomyślności w rozpoczynającym się 2019 roku!