Aktualne promocje MAN

Przeczytaj to koniecznie jeśli jeszcze o nich nie wiesz - kwartalne promocje MAN dostępne w sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych to już tradycja tej firmy. Każdy kolejny kwartał roku to nowe propozycje firmy MAN - atrakcyjne cenowo i praktycznie przydatne każdemu kierowcy produkty z jej szerokiej oferty.

Czysty zysk - zimowa promocja MAN

Nieustająco polecamy uważne śledzenie kwartalnych promocji MAN dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych MAN - wśród oferowanych tam rozmaitych części i przydatnych akcesoriów oferowane są również części z zasobu podstawowych części zamiennych (np. elementy silników lub układów przeniesienia napędu) - można je wówczas nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie!

Tym razem pod haslem "Czysty zysk" firma MAN proponuje duży wybór filtrów w cenach obniżonych aż do 40%! Są w niej również użyteczne akcesoria – mobilne skanery idealnie nadające się do przyśpieszenia obrotu dokumentami przewozowymi. Dodatkowo jest oferta specjalna na silniki ecoline+ do których MAN dodaje serwis olejowy gratis przez kolejne 24 miesiące po zakupie jednostki.

Na temat tej promocji wiedzą wszystko nasi Doradcy Serwisowi (można do nich dzwonić bezpośrednio już teraz ze smartfonów i tabletów), do pobrania jest również ulotka w formacie PDF - wystarczy kliknąć w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Zapraszamy do naszego serwisu!