Myjnia ciężarówek i naczep

Nasza myjnia pozwala na zautomatyzowane mycie całych zestawów drogowych, z niezbędnym tylko udziałem ręcznej pracy operatora. Oczywiście oferujemy nie tylko mycie ciężarówek lub zestawów drogowych ale również np. pranie tapicerki. Aktualny cennik jest dostępny do pobrania po kliknięciu w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli właśnie oglądasz tę stronę na tablecie lub smartfonie).

Wszystko w jednym miejscu - w TRANSBUD Nowa Huta

Zapraszamy do naszej specjalizowanej myjni - potrafimy tutaj perfekcyjnie umyć każdy pojazd lub zestaw drogowy. Nasze ceny możesz poznać klikając w guzik "Pobierz jako plik PDF", widoczny po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Na mycie możesz się z nami umówić precyzyjnie na określony dzień i godzinę - zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Link do formularza jest w guziku "Skontaktuj się z serwisem" widocznym po prawej stronie. Wpisz tam potrzebne dane i wyślij go do nas - odezwiemy się w ciągu max. 24 godzin i wspólnie ustalimy szczegóły.

UWAGA: Do każdego mycia powyżej 100 zł netto poczęstujemy Cię gratisowym posiłkiem w naszym barze!