O nas

TRANSBUD NOWA HUTA S.A. jest jednym z najdłużej działających Autoryzowanych Serwisów MAN Truck & Bus w Polsce. Jako Autoryzowany Serwis MAN wystartowaliśmy na początku lat 90-tych XX wieku ale nasze doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych sięga lat 50-tych XX wieku..

Już jako przedsiębiorstwo transportu budownictwa użytkowaliśmy samochody austriackiej marki STEYR - marki której właścicielem jest koncern MAN. Biorąc to pod uwagę,  naturalną konsekwencją współpracy z marką STEYR było uzyskanie autoryzacji serwisu dla pojazdów marki MAN. Na polu działalności serwisowej dla potrzeb transportu Spółka nie była już wtedy nowicjuszem.

Obecnie działamy jako przedsiębiorstwo jednozakładowe oferujące kompletną ofertę napraw samochodów ciężarowych w skład której wchodzą:

  • Autoryzowany serwis MAN i serwis innych marek
  • Serwis naczep i przyczep
  • Dział likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Serwis tachografów oraz urządzeń Toll Collect
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
  • Serwis ogumienia
  • Automyjnia

Na terenie firmy zlokalizowana jest także stacja paliw oraz serwis samochodów osobowych i dostawczych pod marką BOSCH Car Service. Prowadzimy także wynajem powierzchni biurowych, magazynowych oraz parkingowych.

Od początku naszej działalności siedziba firmy zlokalizowana jest w Nowej Hucie - największej dzielnicy Krakowa, na obrzeżu huty "Arcelor Mittal" (dawnej Huty im. Lenina, później T. Sendzimira).

Oferty pracy

Oferty pracy

Transport drogowy w Polsce rozwija się dynamicznie i nasz kraj jest już w ścisłej czołówce europejskiej. Dzięki temu również nasza firma może rozwijać swoją działalność. Bardzo cieszy nas ta sytuacja, ale też w zwią...

Czytaj więcej
Historia firmy

Historia firmy

W 2019 roku minęło 70 lat istnienia naszej firmy. Powstaliśmy kilka lat po wojnie w czasie gdy rozpoczęto budowę Nowej Huty - jednej ze sztandarowych inwestycji socjalizmu. Dzielnie przetrwaliśmy wszystkie zakręty h...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www